![Z ve Y Kuşağının Gözleri Yaşlı: 90lara ve 2000lere Damgasını Vuran Unutulmaz Oyuncaklar](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-21:54/Z ve Y Kuşağının Gözleri Yaşlı: 90'lara ve 2000'lere Damgasını Vuran Unutulmaz Oyuncaklar.jpg)
Oyuncaklar, içinde yaratıldıkları toplumdan etkileniyor ve onları takip eden oyuncakların gelişimini şekillendiriyor. Geçmişte; sokaklarda, okul bahçelerinde veya evlerde oynadığımız oyuncakların birçoğu şu anda dijital ortama taşınmış durumda.
Dijital ortamlarda oynayabilecek olsak bile, hiçbiri aynı zevki vermiyor. Tetrisler, tasolar, Barbie'ler, sanal bebekler... Hangi dijital oyun bunları sokaklarda oynadığımız zevki verebilir ki?
İLGİLİ HABER
Küçük Bir Atölye Yangını, Nasıl Dünyanın En Büyük Oyuncak Markası LEGO'yu Ortaya Çıkardı?
İLGİLİ HABER
Bir Zamanlar Sabahın Köründe Televizyon Başına Geçmemize Neden Olmuş 25 Nostaljik Çizgi Film
İLGİLİ HABER