![Webtekno Ekibinin 2023 Favorileri: Geçen Sene Oynayıp En Beğendiğimiz Oyunlar](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-01:48/Webtekno Ekibinin 2023 Favorileri: Geçen Sene Oynayıp En Beğendiğimiz Oyunlar.jpg)
Kabul edelim ki 2023 senesi pek çok ses getiren oyunlarla geçti, biz de bu fırsattan geri kalmak istemedik. Tabir yerindeyse oyun delisi editörlerimiz doğal olarak geçen sene çokça oyun oynama şansı buldu ve düşüncelerini bazen sizlerle paylaştı.
Peki onca güzel oyunun ardından listemize hangi oyunların gireceğini tahmin edebilir misiniz? Öyleyse sizi şöyle alalım:
Days Gone, zombi istilasından sonra hayatta kalmaya çalışan motosikletli çetesi üyesinin maceralarını anlatan bir açık dünya aksiyon-macera oyunudur. İşte Emirhan'ın Days Gone hakkındaki düşünceleri:
Football Manager 2023, dünyanın en popüler futbol menajerlik oyunu serisinin son üyesi. Futbolun her yönünü kontrol edebileceğiniz bu oyunda, kulübünüzü zirveye taşımak için hem saha içinde hem de saha dışında doğru kararlar vermeniz gerekecek. Serinin son üyesi olan bu oyun hakkında Emre'nin düşünceleri ise şöyle:
FIFA 22, dünyanın en popüler futbol oyunu serisinin en yeni oyunudur. Bu oyunda, gerçek futbolcuları ve takımları yönetebilir, heyecanlı maçlara katılabilir, kendi kariyerinizi oluşturabilir ve arkadaşlarınızla rekabet edebilirsiniz. Ancak Şahin'in tek favorisi bu oyun değil, işte favorileri:
Arthur Morgan ve Van der Linde çetesi, kanun kaçakları olarak kaçıyorlar. Peşlerinde federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcıları var. Hayatta kalmak için Amerika’nın vahşi topraklarında soygun yapmak, çalmak ve savaşmak zorundalar. Çetenin içindeki bölünmeler ise hikâyenin odak noktası. İşte RDR 2 hakkındaki düşüncelerim:
Geralt of Rivia, bir canavar avcısı olarak hayatını sürdürüyor. Karşısında ise büyü, siyaset ve savaşla harap olmuş bir kıta var. Geralt’ın tek amacı, Kehanet Çocuğu olarak bilinen Ciri’yi bulmak. Ciri, dünyanın şeklini değiştirebilecek bir yaşayan silah. İşte İsmail'in Witcher 3 hakkındaki düşünceleri:
Beste de tıpkı editörümüz Oğuzhan gibi geçen yılın oyunu olarak Baldur's Gate 3'ü seçmiş. İşte oyun hakkındaki düşünceleri:
Evet, biz Webtekno ekibi olarak 2023'te yukarıda bahsettiğimiz oyunları bayıla bayıla oynadık ve hiç de pişman değiliz! Peki ya sizin 2023'te en beğendiğiniz oyun/oyunlar hangisi oldu? Yorumlarda buluşalım.
Webtekno Ekibinin 2023 Favorileri: İşte Geçtiğimiz Yıl En Sevdiğimiz Diziler, Filmler ve Kitaplar
Yeni Yıla Evde Girenlere: Yılbaşı Gecesi Sevdiklerinizle İzleyebileceğiniz 13 Film Tavsiyesi
Webtekno Ekibinin 2022 Favorileri: En Sevdiğimiz Diziler, Filmler ve Kitaplar!
Beklentiler Tavan: 2024'te Epey Ses Getireceğini Düşündüğümüz 15 Oyun