Meclis’in bir parçası olmaya evet demenize ne sebep oldu?
Meclisin bir parçası olmaya evet dedim çünkü bu çok sıra dışı ve ilginç bir fikirdi. Daha sonra orijinal Fransız dizisini okuduğumda kulağa çok sıradışı, farklı ve denenmiş ve test edilmiş röportaj sürecine yaklaşmanın potansiyel olarak çok açıklayıcı bir yolu gibi geldi, ama açıkçası bu sadece bir röportaj olmaktan çok daha fazlası. Röportaj kısmı projenin sadece bir yönü ve bence her türlü farklılığa sahip insanların etrafında hala çok fazla kafa karışıklığı, cehalet ve korku var. Böyle bir projeye dahil olmanın bu engellerin bir kısmını ortadan kaldırabileceğini düşünüyorum.
Bunun parçası olduğunuz diğer TV programlarından farkı nedir?
Oldukça filtrelenmemiş ve bu nedenle gerçekten heyecan verici ve oldukça sinir bozucu! Televizyonda pek çok şey yumuşatılıyor, filtreleniyor ve güvenli hale getiriliyor ve bu, kesinlikle yapılırken pek de öyle hissettirmiyor! Onun için çok daha iyi ve daha canlandırıcı. Bunun gibi bir şov için araştırma ve hazırlık aşamasında çok fazla çalışma yapıldığını biliyorum, ancak sorulan gerçek sorular ve çekimler sırasında bir arada olmanın getirdiği deneyim açısından bakıldığında, bu çok öngörülemez bir his veriyor. gerçekten iyi bir yol ve gerçekten katılan insanlar tarafından yönetiliyor ki bu harika.
Çekimlere başlarken nasıl hissettin?
Gerçekten devam edecek hiçbir şeyim yoktu, bu yüzden heyecanlandım. Bazen röportaj yapacağım zaman, röportajın ne hakkında olacağını biliyorum, gelecek sorular hakkında belirsiz bir fikrim var, ne tür şeyleri belirtmem gerektiğini biliyorum. konuşmak için oradayım. Ama bununla birlikte bana ne sorulacağı hakkında gerçekten hiçbir fikrim yoktu, bu yüzden her şeye ve her şeye hazırlıklı olmam gerekiyordu, sanırım bunda bir tür özgürlük vardı. Olacakların filtrelenmemiş doğası ve ne sorulabileceğini tahmin edememem nedeniyle, biraz sinir bozucuydu evet, ama esas olarak çok heyecanlıydım!
Deneyiminiz beklediğinizden farklı mıydı ve öyleyse nasıl?
Aslında ne bekleyeceğimi bilmiyordum, yani beklediğim şey bu değildi çünkü hiçbir şey bekleyemezsin! Hiçbir şey bekleyemezsiniz çünkü ne olacağını bilmiyorsunuz ve ne olabileceği, işlerin nereye gidebileceği, insanların o gün nasıl hissedebileceği açısından filtrelenmemiş ve tahmin edilemez. Zaman zaman sorulan tüm zor sorulara rağmen, çok sevgi dolu ve neşeli bir duyguydu ve insanlar farklı zamanlarda gergin veya kaygılı olsa da herkes orada olmaktan çok mutlu ve heyecanlıydı. Gerçek bir topluluk duygusu vardı ve bu toplulukta çok hoş karşılandığımı ve tabiri caizse oynamaya hazır olduğumu hissettim ve sizin de oynamaya hazır olmanız gerekiyor. Kendimi çok güvende hissettim ve ilgilenildim ve aynı zamanda gerçekten çok komikti – çok fazla kahkaha vardı ve insanların sorduğu, yanıtladığı ve yaptığı harika şeyler vardı, yani bunların hepsini beklemiyordum, bu gerçekten harikaydı ! O kadar çok anım var ki asla unutamayacağım.
Bu, yaşadığınız diğer röportajlarla nasıl karşılaştırılıyor?
O kadar filtrelenmemiş ki! Söyleyebileceğim en yakın şey The One Show’dur; burada bir şey hakkında konuşmaya başlarsınız ve sonra size programda olup biten her şey hakkında sorular sorarlar, siz de en sevdiğiniz otobüs güzergahı hakkında bir soru alırsınız ve sonra size sorarlar. su samuru hakkında! Soruların olağanüstü bir tilt etkisi var ve bunu tanımlayabildiğim en yakın şey bu, ancak The Assembly bu x100. Gerçekten olağanüstü ve bu gerçekten yaptığım diğer röportajlardan çok farklı, genellikle her şey mantıklı bir şekilde takip edilmeli ve bir tür pürüzsüzlük ve cilaya sahip olmalı ve bu gerçekten ham, filtresiz ve sansürsüz ve bunu seviyorum Bunun harika olduğunu düşündüm.
İzleyiciler diziden neler bekleyebilir?
Çok komik olacağını ve oldukça etkileyici olacağını düşünüyorum. İnsanların bazen soru sorabilmek için uğraştıkları bazı şeylerin üstesinden gelmek için ne kadar çaba sarf etmek zorunda kaldıklarını görünce bazen oldukça duygulandım. Bu moral vericiydi. Sanırım farklı olacak, düşündürücü olacak ve bazı açılardan zorlayıcı olacak; Sanırım belirli türdeki mitlere ve stereotiplere meydan okuyor ve sonuçta gerçekten eğlenceli, eğlenceli ve neşeli. Ne söylediğimi tam olarak hatırlayamıyorum, bu yüzden insanların benim hakkımda ne öğreneceğini bilmiyorum… ama bu benimle ilgili değil, o muhteşem insan grubuyla ilgili, ama kesinlikle ben de bundan çok şey kazandım. ve umarım seyirci de öyle olur.