![Galatasaray Başkanı Dursun Özbek: ‘Peşkeş çekiyor’ diyemezler](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-12:03/Galatasaray Başkanı Dursun Özbek: ‘Peşkeş çekiyor’ diyemezler.jpg)
Anneler Günü’nü kutlamak için Kalamış Tesisleri’nde üyelerle buluşan Özbek, burada yaptığı açıklamada başkan adayı Süheyl Batum’un Florya projesiyle ilgili sözleri için şunları söyledi: “Divan kuruluna ve kongrelere gelmeyip sonra ‘Başkan, Florya’yı peşkeş çekiyor’ diyemezsiniz. Bana verilen makama hakaret edemezsiniz. Ben, Galatasaray’ın problemlerini çözmeye geldim. Galatasaray’ın mallarını kendime peşkeş çekmeye gelmedim.”