![Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu: İnşallah Hollanda’yı da yeneceğiz](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-08:03/Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu: İnşallah Hollanda’yı da yeneceğiz.jpg)
Merih Demiral’ın iki gol atmasına çok sevindiğini ifade eden Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, "Maçtan önce sordular bana 2-1 biter dedim. Çocuklar müthiş mücadele ettiler. Skoru da bildim. Bütün takımı tebrik ediyorum. Çok güzel oynadılar. Ayrıca Merih’in iki gol atmasına da çok sevindim. Ona gol atacağını söylemiştim ama o iki gol attı. Çok mutluyum gerçekten. Olması gereken buydu. İnşallah Hollanda’yı da yeneceğiz" şeklinde konuştu.