![10 KASIM PROGRAMI](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-20:02/10 KASIM PROGRAMI.jpg)
İlçemizde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 84.yıldönümü nedeniyle düzenlenen anma programı 10 Kasım 2022 Perşembe günü saat 08:55’te Atatürk Anıtına çelenk konulması ve 09:05’te Belediye ses yayın cihazından 2 dakika süre ile sirenlerin çalınması ile başlayarak aynı gün saat 10:00’da Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacak programla sona erecektir. İlçemiz halkına duyurulur.