![TOKAT’TA 686 LİTRE SAHTE ALKOL ELE GEÇİRİLDİ](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-16:43/TOKAT’TA 686 LİTRE SAHTE ALKOL ELE GEÇİRİLDİ.jpg)
Tokat İl Jandarma Komutanlığınca halk sağlığını olumsuz etkileyen kaçak/sahte alkol kaçakçılığı ile mücadele kapsamında, 2023 yılı Aralık ayı içerisinde Tokat Merkez, Zile ve Turhal İlçelerinde gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda; 686 litre kaçak/sahte alkol ele geçirildi.
Olay ile ilgili olarak 5 şüpheli şahıs hakkında gerekli adli ve idari işlemler yapılarak kaçak/sahte alkol kaçakçılığının önlenmesi maksadıyla çalışmalara aralıksız devam ediliyor.