![Semih Saygınerin Efsane Diyarbakır Anısına Emrah Ablak Dokunuşu](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-22:32/Semih Saygıner'in Efsane Diyarbakır Anısına Emrah Ablak Dokunuşu.jpg)
Bilardo Şampiyonu Semih Saygıner'in efsane Diyarbakır anısı karikatür sanatçısı Emrah Ablak'ın çizimleriyle yeniden gündem oldu.
Semih Saygıner, bilardoda Türkiye'nin en iyi oyuncusunu yendikten sonra camiada adının iyice duyulduğunu ve her yerden davet almaya başladığını anlatırken bir davetin de Diyarbakır'dan geldiğini açıkladı.
![Semih Saygıner, bilardoda Türkiye'nin en iyi oyuncusunu yendikten sonra camiada adının iyice duyulduğunu ve her yerden davet almaya başladığını anlatırken bir davetin de Diyarbakır'dan geldiğini açıkladı.](https://img-s1.onedio.com/id-64b3cf8e526f4c3724b00c03/rev-0/w-600/h-322/f-jpg/s-fc9ab8a978317570f31446a35958cc69c8aff967.jpg)
Davet üzerine Diyarbakır'ın Bismil ilçesine giden Saygıner yaşadığı o efsane anıyı 2 yıl önce oyuncu Hakan Bilgin'in 'Mekanın Sahibine Geldik' isimli YouTube kanalında anlatmıştı.
O efsane anıya şimdi ise Emrah Ablak dokunuşu geldi: 👇
Part 1: 👇
Kapat
Part 2: 👇
Kapat