![Kamyonetle Çöp ve Molozlar Döküldü: CHP’li Belediyeler Suçlandı](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-22:39/Kamyonetle Çöp ve Molozlar Döküldü: CHP’li Belediyeler Suçlandı.jpg)
İzmir’in Konak ilçesinde kimliği belirsiz kişiler, kamyonetlerle getirdikleri çöp ve molozları sokaklara döküp, kaçtı. Kameralara yansıyan görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay ise “Gerçekten insanın içi acıyor. Bu insanlarla birlikte yaşıyoruz ve bunların yarattığı kirlilik ve karmaşa ile başa çıkmaya çalışıyoruz” diye tepki gösterdi.
Para cezası kesilecek
Kapat