![EuroCup’ta Temsilcilerimizin Rakipleri Belli Oldu](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-01:59/EuroCup’ta Temsilcilerimizin Rakipleri Belli Oldu.jpg)
Banvit, Galatasaray Odeabank ve Trabzonspor Medical Park, EuroCup'ta Son 32'ye kalarak Avrupa'da yollarına devam etti. Temsilcilerimizin grupları da belli oldu.
![](https://img-s2.onedio.com/id-567469d79205276e107a8b74/rev-0/w-600/h-258/f-jpg/s-21e94421a783354fbd5d599994dcb4cb31dac049.jpg)
Eurocup’taki 4 temsilcimizden Galatasaray Odeabank, Trabzonspor Medical Park ve Banvit, Son 32’ye kalırken; Beşiktaş Sompo Japan grupta 5. sırada kalarak elendi.
Temsilcilerimizin Son 32’deki grupları da belli oldu. Maçlar 5 Ocak 2016 ile 10 Şubat 2016 tarihleri arasında oynanacak. İlk iki sırayı alan takımlar Son 16’ya kalacak.
![](https://img-s1.onedio.com/id-5674690cf2eb2b4c34fe8c7d/rev-0/w-600/h-300/f-jpg/s-d1ec8e57cad5bc8490bb29760191113f06bb7203.jpg)
Banvit G Grubu’nda Bilbao, Ulm ve Euroleague’den elenen Bayern Münih ile eşleşti.
Trabzonspor Medical Park, K Grubu’nda Reggio Emilia, Trento ve Euroleague’den elenen Pınar Karşıyaka ile eşleşti.
Galatasaray Odeabank, N Grubu’nda Euroleague’den gelen Sassari, Zaragora ve Beşiktaş’ın grubundan gelen Szolnoki Olaj ile eşleşti.
Amkspor