![Annesinin Yolunda Sağlam Bir Ses! Kalbimizi Delip Geçen Sesi ile Hande Ünsalı Tanıyalım!](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-20:47/Annesinin Yolunda Sağlam Bir Ses! Kalbimizi Delip Geçen Sesi ile Hande Ünsal'ı Tanıyalım!.jpg)
1992 yılında doğan Hande Ünsal, Niran Ünsal'ın kızı. Hande Ünsal fantezi müziği, pop müzik estetiğine başarıyla uyarlamayı başarıp hızlı bir çıkış yakaladı. İlk yayınladığı tekli 2011 yılındaydı, ancak asıl bilinirliğini 2014 yılında Aydın Kurtoğlu’na ait olan “Köle” isimli şarkıya yaptığı vokaller ile yakaladı. Uzun bir sessizliğin ardından tekrar tekli yayınlamaya dönen Hande, bu tekliler ile daha önce yakalayamadığı yükselişe göz kırptı. Hadi tüm bunları daha yakından inceleyelim!