2016 yılı renkli saç modasının zirve yaptığı bir dönem oldu adeta. Sadece alternatif moda akımlarına gönül veren kızlar değil; güncel trendleri takip edenler de bu çılgınlığa dahil oldu.
Peki memleketimizde renkli saç durumu ne oldu dersiniz?
2016 yılı renkli saç modasının zirve yaptığı bir dönem oldu adeta. Sadece alternatif moda akımlarına gönül veren kızlar değil; güncel trendleri takip edenler de bu çılgınlığa dahil oldu.
Peki memleketimizde renkli saç durumu ne oldu dersiniz?