![Kupa Gençlerbirliğinin Oldu](https://kilalu.blog/news/2024-07-31-17:13/Kupa Gençlerbirliği'nin Oldu.jpg)
Konya Atatürk Stadı'nda oynanan maçta Gençlerbirliği'ne kupayı getiren golleri 52. dakikada Oktay Delibalta ve 80. dakikada Hurşut Meriç penaltıdan kaydetti.
Karşılaşmanın ardından düzenlenen törenle Gençlerbirliği'ne kupa verildi.
Konya Atatürk Stadı'nda oynanan maçta Gençlerbirliği'ne kupayı getiren golleri 52. dakikada Oktay Delibalta ve 80. dakikada Hurşut Meriç penaltıdan kaydetti.
Karşılaşmanın ardından düzenlenen törenle Gençlerbirliği'ne kupa verildi.