![Yeni oy pusulası istedi görevlilerle tartıştı - Yaşam Haberleri](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-23:59/Yeni oy pusulası istedi görevlilerle tartıştı - Yaşam Haberleri.jpg)
Ürgen Paşa Mahallesindeki Hüseyin Özbuğday Anadolu Lisesi'nde oyunu kullanmak üzere kabine giren bir kadın, yanlış tercih yaptığını belirterek, görevlilerden yeni bir pusula istedi.
Sandık başkanının buna karşı çıkması üzerine, kadın ile çocukları, görevlilerle tartışmaya başladı. Kadının yakınları, annelerine hakaret edildiğini ileri sürerek sandık başkanının üzerine yürüdü. Yaşanan kısa süreli arbedenin ardından salona gelen güvenlik güçleri, olayı yatıştırdı.
Kadın ise oy hakkının gasp edildiği iddiasında bulundu.