![Çerez paketinin içinden öyle bir şey çıktı ki dişleri döküldü! O markette ikinci skandal! Fark etmeden yediler, sonrası hüsran!](https://kilalu.blog/news/2024-07-29-20:28/Çerez paketinin içinden öyle bir şey çıktı ki dişleri döküldü! O markette ikinci skandal! Fark etmeden yediler, sonrası hüsran!.jpg)
Üsküdar'da marketten alınan fıstık çerezinin içinde bozuk ürün bulundu. Çeşitli maddeler içeren antep fıstığından haberi olmadan bir porsiyon yiyen aile, işletmeyi dava edeceklerini söyledi.
Üsküdarlı bir aile, Ünalan Mahallesi'ndeki BİM'den fıstık ürünleri satın aldı. Fıstıkları yiyen aile üyeleri daha sonrasında fıstıkların bir kısmının sert ve kumlu olduğunu fark ederek paketin içine baktı. Paketin içinde fıstık dışında çamurlu ve bozuk fıstık gören aile, firmayı şikayet edeceklerini söyledi.
Çürük fıstık paketini alan Özge Nur Mayıstalman, “Eşim bu ürünü marketten almış, akşam biraz yedik. Fıstığı ezip dış kısmını çocuğuma verdim. Benim bebeğimin de başına gelebilir. Bir parça yerken dolgulu dişimin üzerine taş düştü, sonra taşı çıkardım” diye konuştu.
Özge Nur Mayıstalman, açıklamasının devamında "Ürünün içinin hasarlı olduğunu anladım. İnternetten firmaya baktığımda hep böyle şikayetler olduğunu görüyorum. Tüm yasal haklarımı aramayı düşünüyorum. İnternetteki yorumlara baktığımda firma aynı ürünü bedava ürün olarak vermiş ama şikayet edeceğim" ifadelerini kullandı.