![Mesut Süre oy kabininden paylaştı: Ben çekmişim azıcık](https://kilalu.blog/news/2024-08-01-05:48/Mesut Süre 'oy kabininden' paylaştı: Ben çekmişim azıcık.jpg)
Kritik seçimlerde sandık başına geçen komedyen Mesut Süre, 2 metrelik boyuyla kabine sığmadı. O anları sosyal medya hesabından yayınlayan komedyen "Bu sene ya kabinler bi tık büyük ya ben çekmişim azıcık" ifadelerini kaydetti.
Türkiye bugün kritik cumhurbaşkanlığı seçimleri için sandık başına geçti. Sandık başına geçen isimlerden komedyen Mesut Süre de yaptığı esprili paylaşımla takipçilerini güldürdü.
Önceki seçimlerde 2 metre 1 santimlik uzun boyu nedeniyle kabinlere sığmayan ve kafası kabinin üzerinde görülen Mesut Süre, paylaşımında ya kabinlerin biraz büyüdüğünü ya da kendisinin “azıcık çektiğini” ifade etti.
Süre’nin Twitter’dan yaptığı paylaşım şöyle: