![Kasımpaşa, Sivası devirip 3te 3 yaptı](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-00:00/Kasımpaşa, Sivas'ı devirip 3'te 3 yaptı.jpg)
Kasımpaşa, deplasmanda Demir Grup Sivasspor'u 3-0 mağlup etti ve Süper Lig'e 3'te 3 yaparak başladı.
Spor Toto Süper Lig'in üçüncü haftasında Demir Grup Sivasspor ile Kasımpaşa karşı karşıya geldi.
Sivas'ta oynanan karşılaşmayı konuk İstanbul ekibi 3-0 galip tamamladı. Kasımpaşa'ya galibiyeti getiren golleri 31'de Samuel Eduok, 79'da ve 90+2'de Mbaye Diagne kaydetti.
Teknik direktör Kemal Özdeş yönetiminde sezona başarılı bir giriş yapan Kasımpaşa, ligde 3'te 3 yaptı ve puanını 9'a çıkardı. Tamer Tuna'nın çalıştırdığı Demir Grup Sivasspor ise 3 puanda kaldı.
![Kasımpaşa, Sivas'ı devirip 3'te 3 yaptı](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kralspor/2018/08/26/kasimpasa-sivasi-devirip-3te-3-yapti_001.jpg)