![Astsubay çift nikaha üniformalarıyla geldi](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-16:37/Astsubay çift nikaha üniformalarıyla geldi.jpg)
Afyonkarahisar'da evlenen astsubay çiftin, nikah salonuna askeri üniformalarıyla gelmeleri dikkat çekti.
Afyonkarahisarlı iki astsubay çift bugün Afyonkarahisar Belediyesi Nikah Salonunda dünya evine girdiler.
Astsubay çiftlerin nikah salonuna askeri üniformayla gelmeleri davetlilerin şaşırmasına neden oldu.
Kırıkkale'de görevli Jandarma Astsubay Sultan Erikçi ile Hakkari’de görevli Jandarma Astsubay Kadir Aktaş’ın nikahlarını Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek kıydı.
Şahitliğini ise İl Jandarma Komutanı Albay Hamza Çömez ve İl Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız yaptı. Şahitlik yapan Çömez ve Yıldız'ın da nikah törenine resmi üniformalarıyla katılmaları dikkatlerden kaçmadı. Vatanın yılmaz bekçileri asker çift, kıyılan nikahın ardından hayatlarını birleştirdi.
Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)
![i Astsubay çift nikaha üniformalarıyla geldi](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/11/15/rjd_3203.jpg)
![i Astsubay çift nikaha üniformalarıyla geldi](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/11/15/rjd_5455.jpg)
![i Astsubay çift nikaha üniformalarıyla geldi](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/11/15/rjd_8296.jpg)
![i Astsubay çift nikaha üniformalarıyla geldi](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/11/15/rjd_4117.jpg)