Süper Lig'in 25. haftasında alt sıraları yakından ilgilendiren karşılaşmada Osmanlıspor, Bursaspor'u 2-1 mağlup etmeyi başardı.
Spor Toto Süper Lig'in 25. haftasında Osmanlıspor, taraftarı önünde Bursaspor'u konuk etti. Büyük heyecana sahne olan karşılaşmanın 90 dakika sonunda Osmanlıspor, Bursaspor'u 2-1 mağlup etmeyi başardı.
Osmanlıspor, yenilmezlik serisini 3 maça çıkardı. Osmanlıspor, 7 maçlık galibiyet hasretini sonlandırdı.
Ev sahibi Osmanlıspor'a galibiyeti getiren golleri 17. dakikada Umar Aminu ve 43. dakikada Adrien Regattin kaydetti. Bursaspor'un karşılaşmadaki tek golünü ise 48. dakikada Jires Kembo-Ekoko attı.
Bu galibiyetin ardından Osmanlıspor, Süper Lig'de puanını 24'e çıkarmayı başardı. Bursaspor ise 30 puanda kaldı.