Sivasspor ile Çaykur Rizespor arasında oynanan maçta Yiğit İncedemir Tuszynski ile girdiği pozisyon sonrası kırmızı kart gördü.
Spor Toto Süper Ligi'nde Sivasspor ile Çaykur Rizespor arasında oynanan maçın 55. dakikasında yaşnan pozisyon izleyenleri korkuttu.
Hava topu mücadelesinde Sivasspor'lu Yiğit İncedemir'in dirseği Çayrur Rizespor'lu Patrik Tuszynski'nin kafasına çarptı ve Rizespor'lu futbolcunun kafası yarıldı.
Pozisyondan sonra iki futbolcu da yerde kalırken Yiğit İncedemir belinden sakatlık geçirdi. Kafası yarılan Patrik Tuszynski'ye ise ilk müdahele saha da yapıldı.
Pozisyonun ardından sarı kart gören Yiğin İncedemir ikinci sarı karttan kırmızı kartla oyun dışında kaldı. İncedemir, sahayı terk ederken gözyaşlarını tutamadı.
Öte yandan karşılaşmayı 2-1'lik skorla Sivasspor kazandı. Sivasspor bu skorla puanını 17'ye çıkarırken Çaykur Rizespor'un puanı ise 25'te kaldı.