![Çocuk kalbinden öyküler: Babam Şimdi Çok Uzaklarda](https://kilalu.blog/news/2024-07-30-14:08/Çocuk kalbinden öyküler: Babam Şimdi Çok Uzaklarda.jpg)
Türkiye’nin yaşayan en büyük öykücülerinden Necati Güngör, öykülerini çocuklara anlatmaya devam ediyor…
Babalarla çocukları arasında her zaman özel bir bağ vardır. Güngör, bu ilişkiyi her iki tarafın da gözünden aktardığı 10 öykü aktarıyor…
(Necati Güngör)
Güngör’ün çocuklarla paylaştığı 10 öyküsüne verdiği başlıklar şöyle: Otobüs Bekliyordunuz, Asıl Babam, Hayatımın Kahramanı, Muhabbetkuşum, Babam Şimdi Çok Uzaklarda, Babam ve Dedem, Annemin Defteri, Yıldızlı Gecelerde Mızıka, Esmeralda, Roman Okumak.
Daha önce de öğrenci öğretmen, anne çocuk, insan hayvan iletişimini hafızalarda iz bırakan örneklerle anlatan, öykülerinde vicdan, iyilik, sevgi, empati, vefa temalarını kullanan Güngör, gerçek insanların gerçek duygularını aktarıyor.
İnsana ait her duyguyu incelikli bir işçilik ve sıcak bir dille anlatan Güngör, okuru babalar ve çocukların şefkat ve güven dolu dünyasının öykülerine davet ediyor…
Babam Şimdi Çok Uzaklarda
Necati Güngör
Günışığı Kitaplığı
S.: 112
Kitabı satın almak için tıklayınız: idefix
*
Instagram: biyografivekitap
![Babam Şimdi Çok Uzaklarda](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/02/21/babam-simdi-cok-uzaklarda_6151.jpg)
![Babam Şimdi Çok Uzaklarda - Necati Güngör Babam Şimdi Çok Uzaklarda - Necati Güngör](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/02/21/babam-simdi-cok-uzaklarda_9675.jpg)
![Babam Şimdi Çok Uzaklarda - Necati Güngör Babam Şimdi Çok Uzaklarda - Necati Güngör](https://icdn.ensonhaber.com/crop/703x0/resimler/diger/kok/2019/02/21/babam-simdi-cok-uzaklarda_1757.jpg)